Renginiai Zarasuose

Kaip paskelbti renginį

Kaip paskelbti informaciją apie renginį

Žemiau pateikiama išsamiai aprašyta veiksmų seka, kuri padės sklandžiai paskelbti renginį svetainėje

Turinys

Svetainėje Renginiai Zarasuose paskelbti informaciją apie Zarasuose ar Zarasų rajone planuojamą renginį galima naudojantis specialiai sukurta forma Paskelbti renginį. Atkreipiame dėmesį – jeigu renginys nuotolinis, bet gali būti aktualus ir Zarasų ar rajono gyventojams, kviečiame pasidalinti tokio renginio informacija.

Renginio informacija

Renginio informacija Kontaktai

1. Renginio pavadinimas

Trumpas renginio pavadinimas. Rekomenduojama vengti pavadinimą rašyti tik didžiosiomis raidėmis. Pavadinime taip pat neturi būti emoji veidukų.

2. Renginio kategorija

Kategorijų sąraše parenkama labiausiai renginio pobūdį atitinkančią kategorija. Jeigu nėra tinkamos kategorijos – pasirenkama Kiti. Galima parinkti daugiau negu 1 kategoriją, bet rekomenduojame ne daugiau 3. Norint pasirinkti keletą tinkamų kategorijų, kompiuterio klaviatūroje laikykite nuspaustą CTRL mygtuką ir pelyte pasirinkite reikiamas reikšmes. Jeigu naudojatės mobiliuoju įrenginiu, tinkamas renginių kategorijas galite pasirinkti įprastu būdu pažymėdami jas varnele.

3. Renginio organizatorius

Renginio organizatoriaus pavadinimas arba vardas ir pavardė padės svetainės lankytojams tinkamai identifikuoti, kas organizuoja renginį.

4. Kontaktinis telefono numeris

Telefono numeris, kuriuo galima paskambinti, jeigu susidomėjusiam kiltų klausimų apie renginį. Įvedimo lauke jau yra kodas +370, todėl kontaktinį telefono numerį reikia įvesti formatu kodas (be 8) ir telefono numeris.

5. Kontaktinis el. paštas

Nurodomas kontaktinis elektroninio pašto adresas, kuriuo galima susisiekti dėl papildomos informacijos. Šiuo adresu taip pat siunčiamas automatinis pranešimas apie sėkmingai gautą pageidavimą paskelbti renginį.

Renginio formatas data adresas

6. Renginio formatas

Nurodoma, kokiu formatu vyks planuojamas renginys – gyvai ar nuotoliniu būdu internetu. Jeigu parinktas formatas Gyvai, papildomai reikės įvesti renginio vietą ir adresą (punktai 7 ir 8).

7. Renginio vieta

Pasirinkus renginio formatą Gyvai, nurodoma vieta, kur vyks renginys. Rekomenduojame nurodyti kuo tikslesnį pavadinimą, pvz.: Zarasų kultūros centras.

8. Renginio adresas

Pasirinkus renginio formatą Gyvai, nurodomas vietos adresas, kur vyks renginys, pvz.: Vytauto g. 1A, Zarasai.

9. Renginio data ir laikas

Nurodoma renginio data ir laikas, kada prasideda renginys.

Renginio trukme pabaigos laikas

10. Kelių dienų renginys

Jeigu planuojamas renginys iš eilės vyks dvi ar daugiau dienų, reikia atitinkamai pažymėti. Jeigu tai renginių ciklas su atskiromis datomis, rekomenduojame kiekvieną renginį įvesti atskirai.

11. Renginio pabaigos data ir laikas

Nepriklausomai ar tai vienos dienos renginys, ar kelių dienų, būtina nurodyti renginio pabaigos datą ir laiką.

12. Renginio trukmė

Jeigu planuojamas renginys vyks vieną dieną, būtina nurodyti jo trukmę valandomis. Įvesti reikia tik skaičių, pvz.: 1 arba 2,5.

13. Renginio svetainė

Jeigu apie planuojamą renginį yra jam skirta interneto svetainė, Facebook puslapis ar sukurtas Facebook renginys, pasidalinkite šia nuoroda su svetainės lankytojais. Ilgas nuorodas rekomenduojame trumpinti nuorodų trumpinimo įrankiais, pvz.: https://www.shorturl.at/ arba https://bitly.com/. Dalinantis Facebook renginiu įrašyti Facebook sugeneruotą trumpą nuorodą.

Dalyvavimas renginyje

14. Dalyvavimas renginyje

Pažymima, ar dalyvavimas planuojamame renginyje yra nemokamas, ar reikia įsigyti bilietą, norint dalyvauti renginyje.

15. Bilieto kaina ir bilietų kasų svetainė

Jeigu planuojamas renginys mokamas, būtina nurodyti bilieto kainą. Įrašyti reikia tik skaičių, pvz.: 5 arba 9,5. Jeigu yra galimybė bilietą įsigyti internetu, prašome nurodyti bilietų kasų nuorodą internete. Ilgas nuorodas rekomenduojame trumpinti (13 punktas).

16. Amžiaus cenzas

Jeigu į planuojamą renginį galima patekti tik nuo tam tikro amžiaus, būtina nurodyti minimalų dalyvių amžių. Jeigu renginio dalyvių amžiui netaikomi reikalavimai, pasirinkti Be apribojimų.

17. Vaikams nemokama ir vaikų amžius

Pasirinkus renginio formatą Gyvai, dalyvavimas Mokamas ir amžiaus cenzas Be apribojimų atsiranda galimybė pažymėti, ar vaikams dalyvavimas renginyje nemokamas. Jeigu daliai vaikų pagal amžių galima dalyvauti nemokamai, rekomenduojama įrašyti vaikų amžiaus sąlygą, pvz.: iki 6 metų imtinai.

Renginio aprašymai

18. Trumpas renginio aprašymas

Šiame lauke pateikiama svarbiausia informacija apie renginį. Įvedamo teksto ilgis apribotas nuo 120 iki 150 simbolių, nes šį tekstą naudoja paieškos variklis Google, todėl rekomenduojama renginį aprašyti trumpai ir originaliai. Draudžiami emoji veidukai. Gavus aprašymą su emoji veidukais, svetainės administratorius juos pašalins arba pasilieka teisę neskelbti siūlomo renginio.

19. Pilnas renginio aprašymas

Šiame lauke pateikiama pilna ir išsami renginio informacija. Minimalus teksto ilgis 160 simbolių, maksimalus – 2000 simbolių. Galima naudoti tekstą iš trumpo renginio aprašymo. Draudžiami emoji veidukai. Gavus aprašymą su emoji veidukais, svetainės administratorius juos pašalins arba pasilieka teisę neskelbti siūlomo renginio.

20. Pagrindinė renginio nuotrauka

Prašome įkelti kokybišką renginio nuotrauką/paveiksliuką. Rekomenduojamas dydis 1200×630 px arba santykis 2:1. Kitų matmenų paveiksliukai bus automatiškai apkarpyti pagal svetainės nustatymus, todėl atvaizdavimas gali būti iškraipytas. Paveikslėlių formatas JPG/JPEG. Kitų formatų failai nepriimami. Prieš į sistemą keliant nuotrauką, rekomenduojame ją suglaudinti ir paversti formatu JPG/JPEG. Rekomenduojame svetainę https://bulkresizephotos.com/en, kuri puikiai apdoroja ir optimizuoja didelio formato nuotraukas. Reikia pasirinkti Scale image to 100% ir Image Format JPEG. Paspaudus mygtuką START jūsų nuotrauka bus optimizuota ir ją galėsite atsisiųsti į savo kompiuterį.

200

Paveiksliukų optimizavimas

21. Sutikimas su taisyklėmis

Prieš paskelbdami apie renginį privalote pažymėti varnele, kad sutinkate su Renginių talpinimo taisyklėmis.

Renginio informacija sėkmingai išsiųsta

22. Paskelbti renginį

Teisingai užpildžius reikiamus laukus, patvirtinus, kad sutinkate su renginių talpinimo taisyklėmis ir paspaudus mygtuką Paskelbti renginį sistema informuos apie sėkmingai išsiųstą informaciją. Svetainės administratoriai, gavę ir patikrinę informacijos atitikimą reikalavimams, aktyvuos gautą renginį ir jis taps matomu viešai.

Sveikiname sėkmingai paskelbus renginį ir dėkojame, kad dalinatės informacija

Patiko? Pasidalink

Facebook