Renginiai Zarasuose

Kaip paskelbti užsiėmimą

Kaip paskelbti informaciją apie užsiėmimą

Žemiau pateikiama išsamiai aprašyta veiksmų seka, kuri padės sklandžiai paskelbti užsiėmimą ar būrelį svetainėje

Turinys

Svetainėje Renginiai Zarasuose paskelbti informaciją apie Zarasuose ar Zarasų rajone vykstančias veiklas, užsiėmimus ar būrelius galima naudojantis specialiai sukurta forma Paskelbti užsiėmimą

Informacija apie užsiėmimą

Užsiėmimo pavadinimas

1. Užsiėmimo pavadinimas

Trumpas užsiėmimo pavadinimas. Rekomenduojama vengti pavadinimą rašyti tik didžiosiomis raidėmis. Pavadinime taip pat neturi būti emoji veidukų.

2. Užsiėmimo adresas

Nurodomas tikslus adresas, kur vyksta užsiėmimas

Užsiėmimo kategorijos

3. Užsiėmimas pagal vietą

Kategorijų pagal vietą sąraše pateiktos Zarasų rajono seniūnijos. Pasirinkite tinkamiausią pagal jūsų organizuojamos veiklos vietą. Jeigu veiklos galimos keliose vietose, pažymėkite tinkamas vietas kompiuterio klaviatūroje nuspaudę CTRL mygtuką ir pelyte pasirinkdami reikiamas reikšmes.

4. Užsiėmimas pagal amžiaus grupes

Kategorijų pagal amžiaus grupes sąraše pasirinkite tinkamiausią, kam skirta organizuojama veikla. Jeigu galimos kelios amžiaus grupės, pažymėkite tinkamas kompiuterio klaviatūroje nuspaudę CTRL mygtuką ir pelyte pasirinkdami reikiamas reikšmes. Rekomenduojame iki 3 kategorijų.

5. Užsiėmimas pagal veiklas

Kategorijų pagal veiklas sąraše pasirinkite tinkamiausią, kuri geriausiai atitinka organizuojamą veiklą. Jeigu galimos kelios veiklos, pažymėkite tinkamas kompiuterio klaviatūroje nuspaudę CTRL mygtuką ir pelyte pasirinkdami reikiamas reikšmes. Rekomenduojame iki 3 kategorijų.

6. Užsiėmimo organizatorius

Užsiėmimo organizatoriaus pavadinimas arba vardas ir pavardė padės svetainės lankytojams tinkamai identifikuoti, kas organizuoja užsiėmimą.

Užsiėmimo kontaktai

7. Telefono numeris

Telefono numeris, kuriuo galima paskambinti, jeigu susidomėjusiam kiltų klausimų apie užsiėmimą. Įvedimo lauke jau yra kodas +370, todėl kontaktinį telefono numerį reikia įvesti formatu kodas (be 8) ir telefono numeris.

8. Kontaktinis el. paštas

Nurodomas kontaktinis elektroninio pašto adresas, kuriuo galima susisiekti dėl papildomos informacijos. Šiuo adresu taip pat siunčiamas automatinis pranešimas apie sėkmingai gautą pageidavimą paskelbti užsiėmimą.

9. Interneto svetainė

Jeigu apie užsiėmimą yra jam skirta interneto svetainė ar Facebook puslapis, pasidalinkite šia nuoroda su svetainės lankytojais. Ilgas nuorodas rekomenduojame trumpinti nuorodų trumpinimo įrankiais, pvz.: https://www.shorturl.at/ arba https://bitly.com/.

Užsiėmimo trukmė

10. Užsiėmimo trukmė

Iš sąrašo pasirinkite labiausiai užsiėmimo trukmę atitinkantį variantą.

11. Užsiėmimas vyksta

Pažymėkite, kokiomis dienomis vyksta užsiėmimas. Jeigu užsiėmimas organizuojamas tam tikromis savaitės dienomis, pasirinkite Skirtingomis dienomis ir atsidariusiame sąraše varnele pažymėkite tinkamas dienas, kada vyksta užsiėmimas.

Uzsiemimo laikas ir kaina

12. Užsiėmimo laikas

Nurodomas laikas, kada prasideda užsiėmimas.

13. Dalyvavimas užsiėmime

Pažymima, ar dalyvavimas užsiėmime mokamas ar nemokamas.

14. Apmokėjimas

Pažymėjus, kad dalyvavimas užsiėmime yra mokamas, pasirinkite tinkamą apmokėjimą periodą ir atitinkamą kainą už užsiėmimą.

Užsiėmimo papildoma informacija

15. Papildoma informacija

Jeigu su jūsų organizuojamu užsiėmimu lankytojas gauta papildomas nemokamas naudas, pažymėkite tinkamas iš sąrašo.

Užsiėmimo aprašymai

16. Trumpas užsiėmimo aprašymas

Šiame lauke pateikiama svarbiausia informacija apie užsiėmimą. Įvedamo teksto ilgis apribotas nuo 120 iki 150 simbolių, nes šį tekstą naudoja paieškos variklis Google, todėl rekomenduojama užsiėmimą aprašyti trumpai ir originaliai. Draudžiami emoji veidukai. Gavus aprašymą su emoji veidukais, svetainės administratorius juos pašalins arba pasilieka teisę neskelbti siūlomo užsiėmimo.

17. Pilnas užsiėmimo aprašymas

Šiame lauke pateikiama pilna ir išsami informacija apie užsiėmimą. Minimalus teksto ilgis 160 simbolių, maksimalus – 1500 simbolių. Galima naudoti tekstą iš trumpo užsiėmimo aprašymo. Draudžiami emoji veidukai. Gavus aprašymą su emoji veidukais, svetainės administratorius juos pašalins arba pasilieka teisę neskelbti siūlomo užsiėmimo.

18. Pagrindinė užsiėmimo nuotrauka

Prašome įkelti kokybišką užsiėmimo nuotrauką/paveiksliuką. Rekomenduojamas dydis 1200×630 px arba santykis 2:1. Kitų matmenų paveiksliukai bus automatiškai apkarpyti pagal svetainės nustatymus, todėl atvaizdavimas gali būti iškraipytas. Paveikslėlių formatas JPG/JPEG. Kitų formatų failai nepriimami. Prieš į sistemą keliant nuotrauką, rekomenduojame ją suglaudinti ir paversti formatu JPG/JPEG. Rekomenduojame svetainę https://bulkresizephotos.com/en, kuri puikiai apdoroja ir optimizuoja didelio formato nuotraukas. Reikia pasirinkti Scale image to 100% ir Image Format JPEG. Paspaudus mygtuką START jūsų nuotrauka bus optimizuota ir ją galėsite atsisiųsti į savo kompiuterį. 

Paveiksliukų optimizavimas

19. Sutikimas su taisyklėmis

Prieš paskelbdami apie užsiėmimą privalote pažymėti varnele, kad sutinkate su Talpinimo taisyklėmis.

Užsiėmimo informacija sėkmingai išsiųsta

20. Paskelbti užsiėmimą

Teisingai užpildžius reikiamus laukus, patvirtinus, kad sutinkate su talpinimo taisyklėmis ir paspaudus mygtuką Paskelbti užsiėmimą sistema informuos apie sėkmingai išsiųstą informaciją. Svetainės administratoriai, gavę ir patikrinę informacijos atitikimą reikalavimams, aktyvuos gautą užsiėmimą ir jis taps matomu viešai.

Sveikiname sėkmingai paskelbus užsiėmimą ir dėkojame, kad dalinatės informacija

Patiko? Pasidalink

Facebook