Renginiai Zarasuose

Lino Liandzbergio darbų paroda

Trumpas aprašymas

“Darbuose buvo svarbu surasti tinkamą santykį, pagauti ir perteikti akimirkos efemeriškumą paprastose situacijose.“ Linas Liandzbergis

Parodos vieta

Vieta
Antazavės dvaras
Adresas
Dvaro g. 17, Antazavė
Interneto svetainė

Parodos data ir laikas

Data
2023-11-25
Laikas
13:00 val.
Pabaigos data
2024-01-31
Pabaigos laikas
18:00 val.

Parodos bilietai

Dalyvavimas parodoje
Nemokamas

Kontaktiniai duomenys

Organizatorius
Antazavės dvaras
Telefono numeris
+37038542130
Elektroninis paštas

Pilnas parodos aprašymas

Lapkričio 25 d. 13 val. Antazavės dvare

„Tapo svarbu grįžti prie natūros ir patyrinėti akimirkos svarbą, rasti ženklą ar simbolį, įprasminantį realią gyvenimo situaciją. Konkrečios vietovės ir tikri paveikslų veikėjai šiuo metu man yra įdomesni už surežisuotas ar sukonstruotas fikcijas. Darbuose buvo svarbu surasti tinkamą santykį, pagauti ir perteikti akimirkos efemeriškumą paprastose situacijose.“ Linas Liandzbergis
Daugelyje naujosios serijos paveikslų ryškėja fotografijos įtaka ir jos bruožai: negatyvo efektas, pasiekiamas naudojant juodą foną ir sidabriškai baltą piešinio liniją, kasdienės, tarsi atsitiktinės situacijos, pagautos telefono fotokamera, fragmentiškumo ir momentiškumo paieškos. Kūriniuose ima vyrauti tikroviški, menininko realybėje pamatyti ir užfiksuoti vaizdiniai, dokumentiškumas, tačiau autorius, regis, neatsisako ir jo kūrybai taip būdingų fantastinių motyvų ar paradoksalių sugretinimų.
Linas Liandzbergis kuria tapybos, performanso, video, instaliacijos meno srityse. Parodose dalyvauja nuo 1989 m. Dirba Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje, dailės katedroje. Nuo 2007m. J.Vienožinskio dailės mokykloje. Mokslinis laipsnis – docentas. LDS narys nuo 1995 m. LTMKS narys nuo 1999 m.
Surengtos 22 personalinės parodos. Sudalyvauta daugiau nei 160 bendrų parodų. Kuruota virš 50 projektų. Sukurta 17 meninių akcijų ir scenografijų įvairiems spektakliams, performansams, atidarymams.

Patiko? Pasidalink

Facebook