Renginiai Zarasuose

Laukinės gamtos nuotykis

Trumpas aprašymas

Laukinės gamtos nuotykis! Pradedame registraciją naujam mūsų iššūkiui! Statysimės savo pastogę, kurioje praleisime naktį, mokysimės gyvenimo gamtoje žiemą subtilybių, norintiems parodysime kaip maudytis eketėje, pabendrausime ir gerai p

Renginio formatas ir vieta

Formatas
Gyvai
Vieta
Zarasų raj.
Adresas
Prie Avilio ežero.
Kategorija
Mokymai - Renginiai lauke
Amžiaus cenzas
Nuo 18 metų
Interneto svetainė

Renginio data ir laikas

Data
2024-02-03
Laikas
09:00 val.
Pabaigos data
2024-02-04
Pabaigos laikas
10:00 val.

Renginio bilietai

Dalyvavimas renginyje
Mokamas
Bilieto kaina
Nuo 30.00 EUR
Bilietus galima įsigyti

Kontaktiniai duomenys

Organizatorius
Bunkeris
Telefono numeris
+37064606253
Elektroninis paštas

Pilnas renginio aprašymas

Kas yra gyvenimas gamtoje? Ar ir tu žiūrėdavai Bear Grylls, galvodamas, kad būtų įdomu išbandyti tai pačiam? Tuomet šis renginys yra skirtas tau!
Esame patyrusi komanda, puikiai išmananti gyvenimo laukinėmis sąlygomis subtilybes, todėl kviečiame Jus vasario 3-ią dieną prisijungti prie mūsų išvykos į Zarasų krašto miškus! Čia dalinsimės pamokomis ir patirtimi, kaip nesušalti, įsirengti pastogę (šalašą), įkurti ugnį ir pasigaminti maistą. Be to, norintys turės galimybę išbandyti maudynes eketėje, kartu parodysime kaip elgtis įlūžus ledui ir kaip išlipti. Pabendrausime, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir smagiai praleisime laiką šiltoje bendruomenėje!
Praėjus pirmiesiems mūsų renginiams, sulaukėme nemažai klausimų dėl gyvenimo gamtoje mokymų žiemą. Šiam renginiui ruošėmės itin kruopščiai, remiantis patirtimi ir Jūsų atsiliepimais, todėl tikime, kad renginys patiks ne tik naujiems dalyviams, bet ir senbūviams. Prisijungti tikrai verta!
Tai puiki proga išlipti iš komfortiškos ir šiltos kasdienybės, susilieti su gamta ir bendraminčiais. Lauksime jūsų visų!
Pagrindinė informacija:
Renginio data – 2024.02.03
Vieta – Zarasų raj. Tikslią vietą pranešime likus kelioms dienoms iki renginio.
Pradžia – 9.00 val
Pabaiga – kitos dienos rytą
Inventorius – Su savimi kartu reikia turėti patogią avalynę, kilimėlį, šiltą miegmaišį, valgymo įrankius, dubenėlį/katiliuką maistui, papildomai pravers ir pjūkliukas. Dėl maudymosi eketėje, reikia su savimi turėti papildomus drabužius persirengimui, rankšluostį, maišą šlapiems drabužiams, šiltas pirštines.
Kaina asmeniui – 30€
Dėl detalesnės informacijos, atvykimo, pasiruošimo ir kitų klausimų galite teirautis mūsų facebook arba instagram anketose, taip pat mūsų fizinėje parduotuvėje Bunkeris (Vilniaus g. 23, Panevėžys).

Patiko? Pasidalink

Facebook