Renginiai Zarasuose

PREMJERA! Teatro „Juodai baltas“ spektaklis „Iliuzijos“

Teatro Juodai baltas spektaklis Iliuzijos

Trumpas aprašymas

Zarasiškius ir miesto svečius laukia neeilinė premjera „Iliuzijos“, pastatytą pagal šiuolaikinio dramaturgo Iwano Wyrypajewo pjesę.

Renginio formatas ir vieta

Formatas
Gyvai
Vieta
Zarasų rajono savivaldybės kultūros centras
Adresas
Vytauto g. 1a
Kategorija
Premjeros - Spektakliai
Amžiaus cenzas
Nuo 16 metų
Interneto svetainė

Renginio data ir laikas

Data
2023-03-24
Laikas
18:00 val.
Trukmė
2 val.
Pabaigos data
2023-03-24
Pabaigos laikas
20:00 val.

Renginio bilietai

Dalyvavimas renginyje
Mokamas
Bilieto kaina
Nuo 6 EUR
Bilietus galima įsigyti
Paskambinus kontaktiniu telefonu

Kontaktiniai duomenys

Organizatorius
Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Telefono numeris
+37083855166
Elektroninis paštas

Pilnas renginio aprašymas

Tai naujausias Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos suaugusiųjų teatro grupės „Juodai baltas“ spektaklis, pastatytas pagal garsaus dramaturgo, režisieriaus, aktoriaus Iwano Wyrypajewo pjesę. Pasak režisierės Gražinos Karlaitės, I. Wyrypajewas atskleidžia šiuolaikinio pasaulio, žmogaus esmę ir vertybes. Vardan ko žmogus šiandieną turėtų gyventi šioje žemėje!? „Tai dramaturgas, kuris kelia režisieriui nemažus iššūkius. Jo kūrinius statyti nėra labai paprasta ir lengva”, – dalijosi mintinis režisierė.
„Iliuzijos“ – tai pjesė apie dviejų šeimų, išeinančių į aukštesnę dimensiją, išpažintys. Šio spektaklio metu išgirsite tūkstantį kartų meilę. Spektaklis prasideda ir baigiasi mirtimi, tačiau išeinantys žmonės surezga tokias intrigų pinkles, kurios iki pjesės pabaigos kelia būties, žmogiškumo, ištikimybės, meilės klausimus. Zarasų viešosios bibliotekos suaugusiųjų teatro grupės „Juodai baltas“ aktoriai neturės konkretaus vaidmens, jie pasakos per savo asmeninių pajautimų prizmę, apie dviejų pagyvenusių porų jausmus ir patirtis.
„Iliuzijos“ žiūrovus turėtų ne tik intriguoti, bet ir paskatinti nuoširdžiai susimąstyti apie meilę! Apie jos formas ir apraiškas, esamas ir nesamas iliuzijas. Pjesės tema, kaip ir pats spektaklio formatas, paneigia įprastus stereotipus, koks turi būti teatras, kokia turi būti meilė ir koks turi būti gyvenimas. Tai savotiška šoko terapija. Spektaklyje galės kiekvienas atpažinti save ir tai paskatins užduoti sau daugybę klausimų.

Patiko? Pasidalink

Facebook
Raskite visas naujienas savo el. pašto dėžutėje
El. pašto adresas *
Spausdami Prenumeruoti sutinkate gauti naujienlaiškius į savo el. pašto dėžutę