Renginiai Zarasuose

Susitikimas su Mažuoju princu

Trumpas aprašymas

Aktorius Algirdas Dainavičius ir kompozitorius Marius Salynas kviečia į neeilinį pasimatymą su klasika tapusia Antuano de Sent Egziuperi alegorine pasaka „Mažasis princas“.

Renginio formatas ir vieta

Formatas
Gyvai
Vieta
Vasaknų dvaras
Adresas
Sudeikių g. 25, Vasaknų k, Dusetų sen. Zarasų raj.
Kategorija
Spektakliai
Amžiaus cenzas
Be apribojimų
Interneto svetainė

Renginio data ir laikas

Data
2023-10-07
Laikas
18:00 val.
Trukmė
1,5 val.
Pabaigos data
2023-10-07
Pabaigos laikas
19:30 val.

Renginio bilietai

Dalyvavimas renginyje
Mokamas
Bilieto kaina
Nuo 17.00 EUR
Bilietus galima įsigyti
Vaikams nemokama
7

Kontaktiniai duomenys

Organizatorius
Vasaknų dvaras
Telefono numeris
+37065542233
Elektroninis paštas

Pilnas renginio aprašymas

Aktorius Algirdas Dainavičius kviečia į neeilinį pasimatymą su „Mažuoju princu“.
Klasika tapusi Antuano de Sent Egziuperi alegorinė pasaka iki šiol žavi viso pasaulio vaikus ir suaugusius, o 2006 m. Sauliaus Mykolaičio režisuotas spektaklis tapo svaiginančiu ir spalvingu skrydžiu Lietuvos teatro padangėje. Iš jo ir gimė šis teatrinis ir muzikinis išgyvenimas, kurio herojai prisikėlė naujam gyvenimui.
Susitikimas su Mažuoju princu prilygsta akistatai su savo tyriausia svajone, pokalbiui su savo vidiniu vaiku. Ar dažnai randam jam laiko? Jis laukia paskutinis eilėj, po svarbių darbų, svarbių susitikimų, visų “reikia” ir visų “noriu”. Laukia kantriai, ramiai, kol pažvelgsi į jį ir paimsi už rankos. Kai lakūnui sugenda lėktuvas dykumoj, ir jis lieka vienut vienutėlis su giliai kažkur viduje rusenančia viltimi, pasirodo mažasis princas…
Būti šio susitikimo liudytojais kviečia aktorius Algirdas Dainavičius ir kompozitorius Marius Salynas. Virtuoziškas Algirdo Dainavičiaus persikūnijimas, atgyjantys “Mažojo princo” herojai: Rožė, Karalius, Tuščiagarbis, Žibintininkas, Lapė ir kiti, gyvai atliekamos Mariaus Salyno dainos pagal poeto Rimvydo Stankevičiaus tekstus, sukuria įtaigią pasakojimo dinamiką, kuri veda žiūrovą susitikti su savuoju Mažuoju princu…

Bilieto kaina 17Eur

Bilietus galite įsigyti: Vasaknų dvare, TicketMarket, Zarasų Tvic, Utenos Tic, Rokiškio Tvic, Dusetų kultūros centre – Dailės galerijoje – Normantė 860327094.
Platesnė informacija, nakvynės bei vakarienės rezervacija telefonu: 865542233 arba renginiai@vasaknudvaras.lt Bilietai nerezervuojami. Vietų kiekis ribotas.

Patiko? Pasidalink

Facebook