Renginiai Zarasuose

Dailės terapijos užsiėmimas su Vaida Virbalaite-Šablevičiene

Trumpas aprašymas

Susitinkame su Vaida lapkričio 7 d., po parodos „Pikakoka“ atidarymo, 18.00 val. Būtina išankstinė registracija el. paštu pikakokavsg@gmail.com

Užsiėmimo informacija

Vieta
Zarasai
Adresas
D. Bukonto g. 20 32132, Zarasai
Laikas
18:00 val.
Trukmė
1 - 2 valandos
Užsiėmimai vyksta
Skirtingomis dienomis
Savaitės dienos
Antradienis
Dalyvavimas
Nemokamas
Užsiėmimai skirti
Visiems
Kategorija
Dailė ir tapyba

Papildoma informacija

Nenurodyta

Kontaktiniai duomenys

Organizatorius
Zarasų krašto muziejus
Telefono numeris
+37038552456
Elektroninis paštas
Interneto svetainė

Pilnas renginio aprašymas

Kviečiame išbandyti gydomąją dailės terpajos galią! Užsiėmimą ves dailininkė, meno terapeutė, jaunimo darbuotoja, lektorė, dailės terapijos draugijos “TerapiArta” narė ir LSMU dailės terapijos programos absolventė VAIDA VIRBALAITE-ŠABLEVIČIENE.
Dailės terapijos užsiėmimus Vaida veda nuo 2018 metų labai plačiam spektrui žmonių: paaugliams ir vaikams, šeimoms, besilaukiančioms ar jau kūdikių susilaukusioms mamoms, nuteistaisiems, vaikams su autizmo spektro sutrikimais, žmonėms su fizine ir intelekto negalia, onkologijos pacientams, įvairių sričių specialistams perdegimo prevencijai.
Šiuo metu Vaida dirba Panevėžio atvirame jaunimo centre, dalyvauja įvairiuose visuomenės emocinės sveikatos stiprinimo bei kultūros projektuose visoje Lietuvoje, veda emocinio intelekto ugdymo sesijas formalaus ir neformalaus ugdymo įstaigose, veda terapiją miške, organizuoja asmenybės stiprinimo stovyklas jaunimui bei vaikams, dirba su karo pabėgėliais. Taip pat gilinasi į mandalų ir gamtos meno terapiją, šių metodų efektyvumą.
“Myliu meną ir nuolat atrandu vis daugiau įrodymų apie jo gydančią galią. Kiekviename kūrinyje matau begalinę kuriančiojo visatą, kurioje — gausybė informacijos apie jo kelią, patirtis, elgesio bei mąstymo modelius, fizinę ir emocinę būklę, vertybinius aspektus. Džiaugiuosi galėdama padėti visa tai perskaityti ir suprasti, įžvelgti resursus, nusibrėžti gaires reikiamiems gyvenimo pokyčiams.”

Patiko? Pasidalink

Facebook